BrightBooks
Брайт Букс Авторы Ирина Агапеева Остров’янка. Ціна мрії
Новинка
Ирина Агапеева

Остров’янка. Ціна мрії

180
Добавить в корзину
ISBN: 978-966-426-263-4
Бэйджи для книг: Новинка
Вес книги (кг): 0,342
Год выхода первого издания: 2021
Обложка: Твердая
Объем (стр.): 288
Формат (мм): 142x195
Язык: Украинский

О книге

Новий роман от автора бестселлера "Троянди за колючкою. Сповідь про жіночу тюрму".

Сюжет, на перший погляд, не новий. Хто не знає Робінзона Крузо? Та відмінність «Остров’янки» в тому, що на острові опиняється жінка, і цим оригінальність роману не обмежується. Тут паралельно проходять дві лінії: самотність і свобода. Через призму авантюрного роману ненав’язливо розглядаються філософські поняття, які хвилюють людину відтоді, як вона навчилася мислити.

Самотність і її наслідок — здичавіння. Щоб відтінити цю тему, у роман вводиться таємничий дикий чоловік.Чи здичавіє так само наша героїня? Чи може людина зберегти себе, свою особистість у таких обставинах?

Інша проблема життя на безлюдному острові — свобода. Здавалося б, у твоїх володіннях цілий острів, одначе ти не можеш його залишити з власної волі. Скільки ж простору потрібно маленькій людині, щоб почуватися вільною? Острів — в’язниця. Цілий світ — в’язниця, якщо ти обмежений у можливості приймати рішення.

 

 

Ирина Агапеева

Писательница, автор остросюжетных романов и художественных биографий. Родилась и выросла в Симферополе, где закончила Национальную юридическую академию имени...
развернуть


Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.