Брайт Букс Автори Савік Шустер Свобода слова проти страху і приниження. Соціальний експеримент у прямому ефірі й перша карта емоцій України

Савік Шустер

Свобода слова проти страху і приниження. Соціальний експеримент у прямому ефірі й перша карта емоцій України

280
Додати у кошик
  • ISBN: 978-617-7418-63-3
  • Вага книги (кг): 0,559
  • Мова: Українська
  • Обкладинка: тверда + супер
  • Обсяг (стор.): 288
  • Рік виходу першого видання: 2018
  • Формат (мм): 150х227
Про книгу

Людина року, найкрасивіший чоловік України, Заслужений журналіст України, найпопулярніший телеведучий країни. У Савіка Шустера - десятки епітетів і звань. Його називають людиною, яка вплинула на нове покоління України і навіть принесла в країну віяння європейських цінностей. 

Програма Савіка Шустера, як би вона не називалася, завжди була найбільш рейтинговою в країні. Понад 12 років легендарний ведучий давав можливість виступити в своєму ефірі політикам, громадським діячам та зіркам України. У книзі «Свобода слова проти страху і приниження» Савік Шустер вперше дає слово самому собі. Він розповідає про те, що відбувалося за лаштунками його програми і про свої стосунки з Петром Порошенком, Юлією Тимошенко, Олександром Лукашенко, Борисом Нємцовим, Михайлом Ходорковським та іншими українськими і європейськими політиками. Він описує найважливіші політичні події в житті України, свідком яких став. Савік Шустер відверто розповідає про свої невдачі і визнає власні помилки, висловлює свій погляд на проблеми сучасної України і пропонує неординарні шляхи їхнього вирішення.

Унікальний формат авторської програми дозволив Савіку Шустеру провести найбільше соціологічне дослідження в Україні в прямому ефірі. За 12 років в його студії побували щонайменше 60 000 (!) українців. У 2015-2016 роках ведучий провів масштабний експеримент, учасниками якого стали його глядачі. За результатами дослідження разом з командою соціологів Савік Шустер створив першу емоційну карту України, яка, як дорожня карта нового покоління, може вивести країну на вірний шлях.

Савік Шустер

Журналіст, військовий репортер. Автор і ведучий найпопулярнішого в історії України і Росії формату політичного ток-шоу «Свобода розгорнути

Більше книг автораУсі →
slide0
slide1
slide2
slide3
slide4
slide5
slide6
slide7
slide8

 

Вітаємо!

Ваше повідомлення успішно надіслано.

Підпишись на розсилку
і отримай подарунок

Збірник кращих уривків з наших бестселерів